Sigara Sarma Makineleri

Sigara Sarma Makineleri

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi Prof Matic M5
Sigara Sarma Makinesi Gold Vip
Sigara Sarma Makinesi Rolling Machine C91
Kollu Sigara Sarma Makinesi Çelik
Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi
Üçlü Manuel Sigara Sarma Makinası
Tam Otomatik Sigara Sarma Makinası
OCB Top-o-Matic Sigara Sarma Makinesi
Kollu My Matic Sigara Sarma Makinesi
Fasfil Kollu Çelik Sigara Sarma Makinesi
Elektrikli üçlü sigara sarma Makinası
Elektrikli Sigara Sarma Makinesi Hazneli Mavi
Elektrikli Tütün Sarma Makinesi Hazneli
Çelik Sigara Sarma Makinesi
OCB Top-o-Matic Sigara Sarma Makinesi
1 den 28 e 28 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Sigara Sarma Makineleri

Sigara sarma makineleri, günümüzde pek çok farklı amaç için üretilirken, hem ticari hem de günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kullanılırken, firmalara sigara sarma işleri yapan kişilerin de tercihi oluyor.

  Sigara Sarma Makineleri, hem zaman hem de maddi açıdan kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır.

Sigara sarma makinesi, son dönemde sigara fiyatlarının artmasıyla tütünü likit değil kuru sevenler için mucizevi bir buluş olarak öne çıkıyor. Birçok markanın çeşitli fonksiyonlarında sigara sarma makinesi olsa da tütün sarma makinesi olarak da bilinen elektrikli sigara sarma makineleri ve manuel sigara sarma makinelerini, Cokindirimli.com olarak sizlere sunduk.


Sigara Sarma Makinası;

Sigara sarma makinası, elektikli ve manuel olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır.Sigara sarma makineleri, boş filtreleri tütünle dolduran aletlerdir. Elektronik olmayan bu aletleri satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır.


Sigara sarma makinesi satın alınırken makinenin “enjeksiyon” kısmının olması gerekmektedir. Bunun en önemli sebebi de, enjeksiyon kısımlı makinelerin sigara sarımı sırasında dökme yapmamasıdır. Makineleri ticari alanda kullanacaksanız, enjeksiyonlu makine almanız gerekmektedir. Enjeksiyonlu makinelerde dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır: Öncelikle, makinede tütününüzü ıslak ya da kuru kullanmamanız gerekmektedir. Eğer tütününüz çok ıslak olursa, makine dolum yapamaz ve tıkanır. Aynı zamanda ıslak tütünü kullandığınızda sigaranız yanmayacaktır. Kuru tütün kullandığınızda ise, nizami bir sarım gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu sorunları yaşamamanız için nemli tütün kullanmanız gerekmektedir.


 Ayrıca günümüz şartlarından dolayı meydana gelen, tütün kurumaması yada tütünün büyük taneler halinde kıyılmış olması gibi durumlarda kaliteli kollu veya elektrikli sigara sarma makinası sorunsuz dolum yapmaktadır. Sigara sarma makinası alırken, aldığınız makinenin yaylı değil kızaklı sistem olmasına dikkat etmek gerekir.

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi;

Elektrikli sigara sarma makinesi insan gücüne ihtiyaç olmadan elektrik ile dolum yapan makinelerdir. Sitemizde bulunan elektrikli sigara sarma makineleri, kızaklı yani ittirme sistem ile çalıştığı için kullandığınız tütünde kırma, ezme yada ufalama yapmaz. Tütün kalitesini bozmadan dolum gerçekleştirir. 220 w şehir elektriği ile çalışan bu makineler yaklaşık olarak bir ampulün yaktığı miktarda elektrik tüketir. Ayrıca makinenin flitre takılan ağzı piyasada bulunan her çeşit flitreye uyumlu olarak yapılmıştır. Flitre değiştirme zahmetine girmeniz gerekmez. Diğer yandan bazı sigara içen kişilerin tütün tercihi olabilir. Amerikan tütünü olarak adlandırdığımız hazır kıyılmış tütün, yada Adıyaman, Malatya, Bingöl, Bitlis gibi yörelerimizde yetişen organik doğal tütünler, ikiye ayırdığımız bu tütün çeşitlerini ayırt etmeksizin elektrikli sigara sarma makineleri ile sorunsuz olarak sarabilirsiniz. Bazı zamanlar sigara sarım işi yapan kişilerin sarmaları gereken toz tütün olabilir. Bunun için de elektrikli sigara sarma makinesinin üzerine tütün haznesi yapılmıştır. Bu sayede tütünden fire vermeden, tütünü etrafa dağıtmadan düzenli olarak sarım yapabilirsiniz. Elektrikli sigara sarma makinesi çalışma esnasında çok az ses çıkardığı için çalışan kişiyi yada etrafındakileri rahatsız etmez. Bu sayede komşularınızla sorun yaşamazsınız.


Ocb Micro Matic Sigara Sarma Makinesi;

Fransa da üretilen, tamamen Fransız patentli olan ocb sigara sarma makinesi, komple çelik malzemeden yapılmıştır. Makine yapımında kullanılan tütünkesen aparatı, özel malzemeden yapıldığı için zamanla körerme yapmamaktadır. bu da makinenin uzun ömürlü olmasını sağlar. Çalışma esnasında kullanıcıların zorlanmaması için dolum yapan kolun içerisine özel mekanizma yapılmıştır. Bu sayede çok az kol gücüne ihtiyaç duyarak sarım yapabileceksiniz. Bulunduğu zeminde kayma yada oynama yapmaması için makinenin altına kauçuk taban yapılmıştır. Bu da makineyi montalama işlemi duymadan makineyi her yerde kullanma imkanı sağlıyor. Tütün sarım işi yapan kişilerin çalıştığı firmalar bazen kısa fliteler ile sarım yapmasını isteyebilirler. Ocb firması bunuda düşünerek makinenin üzerine uzun kısa flitre ayar mekanizması koymuştur. Tek yapmanız gereken o mekanizmayı çıkarıp yada takmanız. Makine paket içerisinde tarafımızca gönderilen iki adet yedek yay sayesinde de hiç bir parçaya ihtiyaç duymadan uzun seneler sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.  Ocb sigara sarma makinası, tütün ayrımı yapmadan her çeşit tütünü sorunsuz olarak doldurabilirsiniz. Hassasiyetle yapılmış olan flitre ağzı sayesinde flitre değiştirmeden istediğiniz flitre ile kullanabilirsiniz.


Top O Matic Sigara sarma Makinesi;

Ocb firmasının ürettiği, top o matic sigara sarma makinesikollu sigara sarma makineleri arasında en iyilerinden biridir. Tamamı çelik malzemeden yapılmış olan top o matic sigara sarma makinesi, üzerinde bulunan uzun kısa flitre ayarı sayesinde, flitre değiştirme ihtiyacı duymazsınız. Her çeşit flitreyi bu makine ile kullanabilirsiniz. Piyasada bulunan Adıyaman, Bitlis, Malatya, Diyarbakır, tekel toz, ıslak kuru vb. her çeşit tütünü bu makine ile sorunsuz olarak kolaylıkla doldurabilirsiniz. Çalışma esnasında bulunduğu zeminde kayma yapmaması için, makinenin altında plastik kauçuk vardır. Ocb sigara sarma makinesine kıyasen daha geniş ebatta yapılmış olan top o matic sigara sarma makinesinin üzerine yaklaşık olarak bir avuç tütünü makinenin üzerine bırakabilirsiniz. Bu da size hazne ihtiyacı duymamanızı sağlar. Bu sayede daha çok zaman kazanmış olursunuz.


Fasfil Kollu Çelik Sigara Sarma Makinesi;

Ocb ve Top o matic sigara sarma makinelerine kıyasen daha ucuz olması fasfil çelik kollu sigara sarma makinesini daha çok tercih edilebilir hale getiriyor. Makinem hem sağlam olsun hemde her tütüne ve her fliteye uygun olsun diyorsanız fasfil kollu çelik sigara sarma makinesi tam size göre. Makine üzerinde bulununan üç kademeli flitre uzunluk ayarı sayesinde, flitre ayrımı yapmaksızın her çeşit flitre ile kullanabilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız firma bazen olabilirki size ıslak tütün, adıyaman tütünü yada hazır kıyılmış tütün verebilir. Bu gibi durumlarda fasfil çelik kollu sigara sarma makinesi size sorun çıkartmayacaktır. Her tütünü kolaylıkla sorunsuz olarak sarım yapabileceksiniz. Yine ocb ve top o matic sigara sarma makinelerinde olduğu gibi, fasfil kollu çelik sigara sarma makinesinde de makine altında kaymaz plastik kauçuk vardır. Bu sayede bulunduğu zemine montalama ve sabitlemek için başka işlem yapmanıza gerek kalmaz. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Özel olarak yapılmış, tütün itme kızağı sayesinde, tütün dolum esnasında kolu çekerken, çok az enerjiye ihtiyaç duyarsınız. Bu makineyi herkes kolaylıkla kullanabilir. Ayrıca makine içerisinde tarafımızca göönderilen 2 adet yedek yay ve 2 adet flitre sıkıştıran lastik vardır.


Ocb Zemus Matic Kollu Sigara Sarma Makinası;

Zemus maktic kollu sigara sarma makinesini diğer makinelerde daha farklı kılan özelliklerinden biride makine altındaki plastik kauçuğun masaya vidalanabilir olması. Kauçuk kenarlarında bulunan 4 adet vidalama yerleri sayesinde tarafımızca gönderilen vidalar ile masaya sabitleyebilirsiniz. Bu sayede tek el ile çalışabilirsiniz. Bu da size zaman kazandırır. Zemus matic kollu sigara sarma makinesinin bir diğer özelliğide tütünü kesen bıçak kısmının ekstradan perçinlenerek daha sağlam hale getirilmesidir. Seneler boyu sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Zemus matic kollu sigara sarma makinesi, tütün ayrımı yapmaksızın, Adıyaman, Bitlis, Diyarbakır, Muş, Tekel, ıslak, kuru, toz dahil olmak üzere her tütünü sorunsuz ve hazır sigaralar ile aynı kalitede doldurur. Çok özel bir çalışma ile yapılmış olan flitre ağzı sayesinde ince dar ağızlı flitrelerda bile kullanabilirsiniz. Zemus matic kollu sigara sarma makinesi , flitre ayrımı yapmaz. Ayrıca makine renkli olup istediğiniz renk seçeneği ile alabilirsiniz.


Powermatic 2 Plus Elektrikli Sigara Sarma Makinesi;

Powermatic 2 plus elektrikli sigara sarma makinesiAlman patentli olup tamamı çok kaliteli malzemeden yapılmıştır. Elektrikli sigara sarma makineleriarasında en sağlam ve sarımı en iyi olan powermatic elektrikli sigara sarma makinesi, çalışma esnasında çok az ses çıkarır. Makine ile çalışanı ve etrafında bulunan kişileri sesi ile rahatsız etmez. Örneğin; powermatic elektrikli sigara sarma makinesi ile çalışırken tv izleyebilirsiniz. İttirmeli sistem ile çalışan powermatic elektrikli sigara sarma makinesi, tütünü kesinlikle kırmaz. Sarılan sigaralarda kül dökülme sorunu yaşanmaz. Zorr powermaticyapımında kullanılan çelik tütün kesme bıçağı sayesinde, kalın kıyım tütünlerinizi bile kolaylıkla sarabilirsiniz. Ayrıca makine ile beraber gelen tütün haznesi sayesinde, kum olmuş tütünlerinizi etrafa dağıtmadan, tütün kaybı vermeden hazır sigaralar ile aynı kalitede dolum yapabilirsiniz. Sardığınız sigaraları makinenin yanında bulunan sigara sahpasında muhafaza edebilirsiniz. Makine üzerinde bulunan reset tuşu sayesinde, makineye çok tütün koyup sıkıştırsanız dahi tuşa basarak makineyi sıfırlayabilirsiniz. Bir küçük ampulün yaktığı miktarda elektrik yakar. Size maddiyat sağlar. Tarafımızca gönderilen, makine paket içerisinde bulunan, makine temizleme çubuğu ve fırçası yadımı ile, işiniz bittikten sonra makinenizi temizleyebilirsiniz.


Prof Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi T1

Top o matic kollu sigara sarma makinesinin geliştirilerek, elektrikli hale getirilmiş halidir. Piyasada bulunan diğer elektrikli makinelerinin uzun süre kullanıldığında arıza sıkıntısı yarattığını  ve meydana gelen arızayı onarımda çözüm bulunmadığını düşünülerek komple metal olan top o matic sigara sarma makinesi üzerine takılan motor sayesinde elektrikli hale getirilmiştir. Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi t1, sağlamlığının yanı sıra, üzerinde bulunan çok güçlü motor sayesinde, dolum esnasında tütün ayrımı yapmaz. Kullanıcıların istediğine göre monte edilebilen motor sayesinde, sol ile flitre takamayan kişiler de bu makine sayesinde kolayca flitreleri takıp sarım yapabilecekler. Çalışma esnasında etrafına rahatsızlık vermesin diye, motorun çıkardığı ses önlenmiştir. Bu sayede, ister evde, ister tv karşısında sıkıntı yaşamadan tütün sarım yapabilirsiniz.  Hazır kurulu olarak size gelen Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi t1,  elinize ulaştığında yapmanız gereken sadece güç kablosunu prize takmanız.


Manuel Sigara Sarma Makinesi;

Manuel sigara sarma makineleri, elektriğe ihtiyaç duyulmadan, insan gücü ile çalışan ve genelde üzerlerine monte edilen kol yardımı ile tütün dolumu gerçekleştiren makinelerdir. Elektrikli makinelere göre daha sağlam olup, daha kaliteli sigaralar yapmaktadırlar. Ayrıca elektrik tasarrufu yapma açısından da elektrikli makinelere göre tercih edilmektedirler. Günümüz şartlarından dolayı kurumayan tütünler veya tütünün işleneceği sırada kalın olarak kesilmiş yaprakları, sigara sarma makinelerine zarar vermektedir. Manuel sigara sarma makineleri, bu durum karşısında dayanıklılık göstermektedir. Manuel sigara sarma makineleri
arasında yer alan, top o matic sigara sarma makinesiocb micro matic sigara sarma makinesi, fasfil sigara sarma makinesi, zemus matic sigara sarma makinesi ve diğer çeşit manuel sigara sarma makinelerini 
cokindirimli.com' da bulabilir, ve kapıda ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz.


Sigara Sarma Makinesi Çeşitleri;

Elektrikli sigara sarma makinesikollu sigara sarma makinesiocb sigara sarma makinesitop o matic sigara sarma makinesitam otomatik sigara sarma makinesi,  powermatic elektrikli sigara sarma makinesifasfil kollu sigara sarma makinesiyarı otomatik sigara sarma makinesimanuel sigara sarma makinesi, yarı otomatik sigara sarma makinesitütün sarma makinesitütün sarma makinasısigara sarma makinasıhızlı sigara sarma makinesi, prof matic elektrikli sigara sarma makinesi t1, profmatic elektrikli sigara sarma makinesi t2, prof matic elektrikli sigara sarma makinesi m1, prof matic elektrikli sigara sarma makinesi m2, ve diğer çeşit sigara sarma makinesi çeşitlerini cokindirimli.com sitesinde en ucuz fiyata kapıda ödemli olarak bulabilirsiniz.