Top O Matic Sigara Sarma Makinesi Profesyonel

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Top-O-Matic
  • Ürün Kodu: CK1015
  • Stok Durumu: 8
  • 999,00TL

  |  
  
  • Ürün Kargoya Verilme Tarihi 13 Temmuz 2020 Pazartesi Günüdür
garanti

Top O Matic Sigara Sarma Makinesi Profesyonel Günün Fırsatı

TOP O MATİC ÇELİK KOLLU SİGARA SARMA MAKİNESİ 

 

Manuel OCB Top O Matic Sigara Sarma Makinesi ile artık paket sigaralardan farksız aynı kalitede sigaralar sarabileceksiniz. Sigara sarma makinası ile paket sigaraların ağır maddi külfetinden kurtulmuş olacak içeceğiniz kadar ve istediğiniz kalitede sigaralar sarabileceksiniz. Piyasada ki birçok sigara sarma makinesinden farkı boş sigara tüpünü yırtmadan doldurması için üzerinde ki özel aparatı ve daha hızlı sarım yapmasıdır. Cihazın üzerinde ki tütün haznesine tütününüzü yerleştirdikten sonra boş sigara tüpünü makinenin ağız kısmına yerleştiriyorsunuz ve kolu çevirdiğinizde otomatik olarak sigaranızı dolduruyor.


Çok sağlam ve dayanıklı olmasının yanında tamamen çelik olması size ayrıca bir güven veriyor. OCB Sigara Sarma Makinası ile artık çok profesyonel bir şekilde sigara sarımı yapabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmiş olup daha iyi bir sarım için altında kaymayan kauçuk taban vardır.

Profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanlar için sigara sarmayı kolaylaştıran çelik kasaya sahip dayanıklı mükemmel bir üründür. Siyah ve Beyaz olarak üretilen metal bir kola sahip olan OCB Mikro Matic'den sonra OCB Top O Matic Kolay kullanımı ile kaliteli sigaralar üretmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çelik gövdeye sahip olması uzun ömürlü kullanmanızı sağlamaktadır. 
Kaliteli metalden üretilmiş olan OCB Top-O-Matic Sigara Sarma Makinesi bütün tütünler için idealdir. Metal kol yardımı ile sigara filtresini yerleştirip rahatça bir dolum yapabilirsiniz. Bu metal kolu ile gelişmiş makine tasarımı ve kullanım kolaylığı ile sadece Profesyoneller için değil deneyimsiz sigara saranlar için bile mükemmel bir işleve sahiptir. OCB Top-O-Matic 5.9 cm ve 6.9 cm olmak üzere iki farklı dolum haznesi ihtiyaca göre ayarlanabilir. Makine tabanı kaymaz lastik kaplamaya sahiptir ve böylece masada güvenli bir duruş sağlıyor size.
 


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:

 
UZUNLUK: 24 cm
GENİŞLİK: 19 cm
YÜKSEKLİK: 6 cm
AĞIRLIK: 1300 gram

Top O Matic Sigara Sarma Makinesi Profesyonel Kampanyalı Fiyatı İle Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler