Tıraş Makineleri

Tıraş Makineleri

Tıraş Makinesi Yeni Çelik Çift Batarya
Saç Sakal Traş Makinesi Şarjlı
RD-607 Şarjlı Saç Sakal Traş Makinesi
Moser Traş Makinası Tarakları
Moser 1400 Kesim tarak seti 6 Adet
Gemei Saç Kesme Seti
Gemei Profesyonel Şarjlı Traş Makinesi
Gemei GM-780 Sakal ve Ense Kesme Makinesi
Gemei GM-690 Tras Makinesi Cift Bataryali
Gemei Gm-6100 Şarjlı Tıraş Makinesi
Gemei Gm-609 Saç Sakal Traş Makinası
Gemei GM-552 Traş Makinesi Çift Bataryali
Profesyonel Şarjlı Traş Makinesi
Gemei 1008 Elektrikli Saç Kesme Makinası
Erkek Bakım Traş Makinesi Gemei
Dingling RF-609C Şarjlı Traş Makinesi
Dearling RF-609 Şarjlı Traş Makinesi
Dahi Şarjlı Saç Sakal Tiraş Makinesi
Çocuk Bebek Saç Şarjlı Traş Makinesi
Çift Bıçak Şarjlı Tıraş Makinesi
Şarjlı Saç Kirli Sakal Traş Makine 607
Bryom Rfc-258 Traş Makinası
Burun ve Kulak Kıl Alma Makinesi
Bryom Şarjlı Sakal Tıraş Makinesi
Bryom Şarjlı Saç Sakal Tıraş Makinesi
1 den 91 e 91 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kendisine özenen gösteren bakımlı ve şık erkekler için tıraş olmak ayrı bir önem taşımakta. Şıklık ve özen dışında günlük olarak tıraş olma zorunluluğu doğru tıraş takımları olmadan gerçekleştiğinde sizler için oldukça sıkıntılı durumların ortaya çıkmasına neden olabilir. Özellikle sık tıraş olunan durumlarda sağlıklı bir tıraş bıçağı kullanılmaması ciltte tahrişlere neden olur. Tıraş makineleri sık tıraş olmaya ilişkin tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıran özellikleri ile tıraş olurken geçirdiğiniz zamanı keyifli ve konforlu bir hale getirirken ortaya çıkan rahatlığı gün boyu yaşamanızı sağlar. Gelişkin bir teknolojiyle üretilen tıraş makineleri beğeni ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihte bulunmanıza olanak sağlayan farklı özellikleriyle sizlere sunuluyor.

Tıraş Makinesi Fiyatları

Tıraş makinenize karar vermeden önce cildinizin özelliklerini ve ne sıklıkla tıraş olacağınızı belirlemeniz edineceğiniz tıraş makinesinin özelliklerine karar verirken sizlere yardımcı olur. Tıraş makineleri özelliklerine bağlı olarak dünyaca ünlü markalara ait pek çok çeşit ürünü sizlere sunarken ürün çeşitliliği fiyat yelpazesine de yansıyor.

Hassas ciltler ve günlük kullanımın olumsuz etkilerinden korunmak açısından yuvarlak köşeli başlık içeren Comfort cut sistemi makinenizin yüzünüzde kayarak ilerlemesini sağlayarak cildinizi korur. Özellikle sabahları işe gitmeden tıraş olmanın zorluklarının başında zamanın kısıtlı oluşu gelir. Hızlı tıraş olma zorunluluğu istenmeyen kazalara ve ciltte tahrişlere neden olur. Tıraş makinesinde yer alan Aqua Tec teknolojisi sizlerin, ıslak ya da kuru, hızlı, konforlu ve ferah bir tıraş yaşamanızı olanaklı kılıyor.

Şarj edilebilme özellikleri sayesinde hem kolayca taşınabilir hale gelen hem de bataryası ile dakikalarca tıraş olmanıza olanak tanıyan tıraş makineleri hayatınıza konfor katarken en kıymetli şey sayılan zamanı kazanmanızı olanaklı kılıyor. Sakal ve bıyıklarınıza kolayca şekil vermenizi ve böylelikle şıklığınızı tamamlamanıza olanak sağlayan aparatları ile tıraş makineleri seçenekleri arasından fiyat ve özellikleriyle beğeninize uygun modelleri inceleyerek tercihinize karar verebilirsiniz. Akıllı sonic teknolojisinin kullanıldığı kimi modeller kılların yoğunlaştığı kimi bölgelerde otomatik olarak gücü arttırma özelliği ile çalışırken ActiveLift sistemi cildinize yapışık kılları da yakalayarak tam performansla tıraşı tamamlar. Su geçirmeyen modelleriyle tıraş makineleri duş sırasında da tıraş olmanızı olanaklı hale getirirken oynar başlıkları sayesinde en zor kıvrımlarda büyüyen kılları bile tek hareketle alarak pürüzsüz bir tıraş keyfi sunar. Rahat, hızlı ve yakın bir tıraş yaşamanız için kusursuz bir şekilde tasarlanan ve son teknoloji ile en kaliteli malzemelerden üretilen tıraş makineleri arasından farklı fiyat seçenekleri ve farklı özellikleri inceleyerek tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Tıraş Makineleri Nasıl Temizlenir?

Tıraş makinelerinin performansını ve sağladığı konforu uzun soluklu kılmak için her kullanım sonrası makinenizin bıçağı ve haznesine dolan kıl ve diğer atıkları suyla ya da temizleme fırçası ile kuru olarak temizleyebilirsiniz. Temizleme işlemi hem makinenizin uzun süreli ve tam performanslı hem de hijyenik bir şekilde kullanım açısından oldukça önemlidir. Suyla temizlemeye uygun tıraş makinesi modellerinde kapalı vaziyetteki makinenizden başlığı kolayca sökebilir ve ılık suyun altında üzerindeki kıllar temizlenene kadar yıkayabilirsiniz. Yıkama işlemi biten tıraş makinesi başlığını sallayarak sularından arındırabilir ve kurumasını sağladıktan sonra kutusunda muhafaza edebilirsiniz. Başlık dışında varsa kullandığınız diğer aparatları da benzer bir şekilde makinenizin gövdesine yapışan kılları ise fırça yardımı ile temizleyebilirsiniz.

Siz de dünyaca ünlü markaların en son teknolojiden faydalanarak ürettiği tıraş makinelerini inceleyerek beğeni ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih ettiğiniz tıraş makinesini edinebilir, güne sinek kaydı bir tıraşın konforu, keyfi ve enerjisiyle başlarken geçirdiğiniz her ana eşlik eden büyük bir rahatlığın şıklığınızı tamamlamasını sağlayabilirsiniz.