Power Bant Güç Bandı Egzersiz Bandı
Cosfer El Ayak Göğüs Yayı
Cosfer  Ultra Lüks Tutamaçlı Bükbük
Cosfer 5 Kg Demir Dambıl
Cosfer 4 Kg Demir Dambıl
Cosfer 3 Kg Demir Dambıl
Cosfer 2 Kg Demir Dambıl
Cosfer 1,5 Kg Demir Dambıl
Cosfer 1 Kg Demir Dambıl
Cosfer  Demir Dambıl  0,5 Kg
Cosfer 60-100 cm. Kapı Barfiksi
Cosfer Sayaçlı Atlama İpi Yeşil
Cosfer Sayaçlı Atlama İpi Kırmızı
Sayaçlı Cosfer Sarı Atlama İpi
Cosfer Sayaçlı Atlama İpi Mavi
Cosfer Süngerli El Yayı Yeşil
Cosfer Süngerli El Yayı Mavi
Cosfer Süngerli El Yayı Kırmızı Satın Al
Cosfer 65 cm Pilates Topu
Delta Sayaçlı Fuşya Atlama İpi
Delta Black Eagle Mekik Sehpası  Şınav Çekme Aparatı
Sixpad Abs Vücut Geliştirici Masaj Aleti
Delta Fuşya Köşeli Plastik Dambıl
Delta Deluxe Pilates Bant 3 lü Set
Delta Turkuaz Pilates  Topu Ve Pompası
Delta Fuşya Pilates Çemberi
Delta 10 Parça Pilates Seti
Delta Pilates Topu Ve Pompası Pembe Renk
1 Kg Dambıl
Twister Bel Basen İnceltici Dsik
Dambıl Seti 22 Kg
10 Parça Özel Plates Seti
Wrist Ball Bilek Egzersiz Topu
Wonder Core Smart Profesyonel Spor Aleti
Waist Reducer Egzersiz Aleti
Vibro Shape Zayıflama Kemeri Importance
Üç Tekerli Frenli Scooter
Üç Tekerlekli Frenli Scooter
Twister Bel inceltici Disk
Süngerli Eğitim Mınçıkası
Revoflex Xtreme Egzersiz Aleti
Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti
Push Up Pro Şınav Egzersiz Aleti
Profosyonel El Yayı 5-20 Kg
Power Wrist Exerciser Bilek Egzersiz Aleti
Pilates Topu 65 cm Pompa Hediyeli
Pilates Minderi Yoga Mat
Nordmende Oval Pilates Topu
Minyatur Futbol Kale Seti
Mini Fitness Equipment Spor Aleti
Koridor Ve Kapı Barfiksi 140 cm
Karın Kası Egzersiz Aleti AB Wheel
Işıklı Paten Flash Roller
Iron Gym Şınav Mekik ve Barfiks Aleti
1 den 100 e 110 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Spor yapmak, hem ruhen, hem beden olarak İnsanı güçlü ve dirençli hissettirir. Güçlü ve fit bir vücuda sahip olmak ruhsal ve fiziksel açıdan her ne kadar önemli olsa da asıl bizlere katkısı sağlık ve sağlıklı yaşam için olacaktır. Kalp rahatsızlığı, dolaşım sistemi ve diabet ve birçok hastalıktan korunmak yada daha az etkilenmenin yolu spor yapmaktan geçer. Sağlıklı bir yaşam, fit bir vücut, huzurlu bir yaşamın yanı sıra spor yapan insanların özgüveni de diğer bireylerden yüksek olacaktır. Spor, vücuda esneklik ve güç kazandırır ve temelinde sağlıklı yaşamak vardır.

Güçlü bir bağışıklık sistemi içinde spor önemlidir.

 

Fiziksel zorluklara karşı dayanıklılığı arttırdığı gibi, bedeni yormak, zihni bir o kadar dinlendirmektedir. Spor düzenli yapıldığında faydalıdır. Aklınıza geldikçe ve düzensiz yapılan sporun size bir getirisi olmayacaktır. Bu yüzden, spor yapmaya motivasyon sağlamak için evde elimizin altında bir takım spor aletlerinin bulunması, spor yapmanızı daha disiplinli hale getirecek. Çoğu insan spor yapmayı düşünür, plan yapar ama uygulamaya geçmediği için sürekli ertelenir, çoğu insan spor salonlarına gitmeye üşenir. Spor yapmak amaçlı evden dışarı çıkmak, spor salonuna gitmek, bu aktiviteyi daha da dayanılmaz hale getirir. Kendi spor aletlerinizle, kendi evinizde, kendi kendinize hedefler koyacak, hedeflerinize ulaştıkça başarınızın tadını çıkaracaksınız. Evde spor yapmak sizin için daha kolay ve zevkli olacaktır. Elinizin altında spor aletleri, pilates malzemelerinin olması sizi spor ve pilates yapmaya motive edecektir.

 

Günümüz yüzlerce spor aleti, pilates malzemeleri kolay ulaşılabilir durumda.  Geliştirmek istediğiniz bölgeye ve yapmak istediğiniz spor türüne göre binlerce spor/fitness malzemelerini sitemiz cokindirimli.com’dan tedarik edebilirsiniz.

 

 Bu çeşitlilikle birlikte, vücudun her bölgesinde kullanmak için ayrı ayrı tasarlanmış yada kombine hale getirilmiş spor aletlerini de bulmak mümkündür. Bayanlar daha çok dans ederek, müzik dinleyerek spor yapmayı sever, erkekler ise kuvvetlendiren, güçlendiren, kas yapan ve geliştiren spor dallarını ve spor aletlerini seçerler. Yani her türe, her aktivitiye, her amaca, her spor dalına uygun aletler mevcuttur. Güçlenmek, sağlıklı olmak, kilo vermenin dışında bazı rahatsızlıkların tedavisi sırasında ve sonrasında doktorların yapılmasını tavsiye ettiği, istediği hareketler vardır. Örneğin; dolaşım bozukluklarında, hazımsızlıkta, bel - boyun fıtığı ve düzleşmesinde, felç durumlarında, metabolizmayı düzenlemek adına troid hastalıklarında, eklem rahatsızlıklarında, ortopedik sorunlarda, kas tutulmalarında ve daha sayamadığımız spor yapmanın önemli olduğu birçok rahatsızlıklarda, spor yapmanın ve hareketli olmanın önemi bir kez daha vurgulanmıştır.  Sitemizde bulunan wrist ball güç topu ve delta deluxe el yayını, felç rahatsızlığı geçirmiş hastaların kaslarını kuvvetlendirmek, kol, bilek ve parmakların motor gelişimlerini sağlamak adına yapılan hareketleri  kolaylaştırmak adına kullanabilirsiniz. Kol, bilek ve parmakların eklemlerinde yaşanan güçsüzlükleri ve kireçlenmeleri yine bu aletler sayesinde yok edebilir, ağrılarından kurtulabilirsiniz.

 

 

Kullanılan spor aletlerinin dışında bir de spor yaparken sakatlanmamak, zorlanmamak, korunmak, daha sağlıklı  ve kolay spor yapabilmek adına kullanılan yardımcı ürünler vardır. Bunlar korseler, bandajlar, bileklikler, dizlikler, bantlar... vs koruyucu ürünler bulunmaktadır. Bunların dışında spora yardımcı ürünler olarak, sayaçlar, kronometre cihazı, matlar, nabız atışını gösteren aletler, kilometre ölçerler, adımsayarlar, harcanan kaloriyi gösteren cihazlar, hız ölçerler... vb gibi spor yaparken yardım alabileceğiniz gereçler mevcuttur. Kendi spor aletlerinizle, kendi düzeninizde, kendiniz oluşturduğunuz aktivite programınızla, hayatınızı düzene sokmak ve güzelleştirmek için eyleme geçin. Sitemizde bulunan, spor, outdoor, fitness aletleri; şınav çekme aleti, el-göğüs-bilek yayı, kapı barfiksi, fitness aleti, kol ve omuz çalıştırıcı alet, mekik çekme aleti, bilek egzersiz aleti, dambıl ve bayanların severek kullandığı değişik stildeki pilates topunu inceleyebilir, dilerseniz sipariş verebilirsiniz.

Özellikle son yıllarda Türkiye’de sağlıklı yaşama ve spora verilen önemin artması, spor aletlerine olan tüketim talebinin yükselmesine sebep oldu. Günümüzde spor aletleri kondisyon arttırmak, güç arttırmak, kuvvet kazanmak, kilo vermek ve almak, kalori kontrolü, takım sporlarına müsabakalarına, bireysel spor müsabakalarına hazırlanmak ve vücut geliştirmek gibi amaçlarla kullanılmaktadır.