Power Bant Güç Bandı Egzersiz Bandı
Revoflex Xtreme Egzersiz Spor Aleti
Cosfer El Ayak Göğüs Yayı
Cosfer  Ultra Lüks Tutamaçlı Bükbük
Cosfer 5 Kg Demir Dambıl
Cosfer 4 Kg Demir Dambıl
Cosfer 3 Kg Demir Dambıl
Cosfer 2 Kg Demir Dambıl
Cosfer 1,5 Kg Demir Dambıl
Cosfer 1 Kg Demir Dambıl
Cosfer 60-100 cm. Kapı Barfiksi
Cosfer Sayaçlı Atlama İpi Yeşil
Cosfer Sayaçlı Atlama İpi Kırmızı
Sayaçlı Cosfer Sarı Atlama İpi
Cosfer Sayaçlı Atlama İpi Mavi
Cosfer Süngerli El Yayı Yeşil
Cosfer Süngerli El Yayı Mavi
Cosfer Süngerli El Yayı Kırmızı Satın Al
Cosfer 65 cm Pilates Topu
Delta Sayaçlı Fuşya Atlama İpi
Delta Black Eagle Mekik Sehpası  Şınav Çekme Aparatı
Sixpad Abs Vücut Geliştirici Masaj Aleti
Delta Fuşya Köşeli Plastik Dambıl
Delta Deluxe Pilates Bant 3 lü Set
Delta Turkuaz Pilates  Topu Ve Pompası
Delta Fuşya Pilates Çemberi
Delta Pilates Topu Ve Pompası Pembe Renk
Twister Bel Basen İnceltici Dsik
10 Parça Özel Plates Seti
Magic Back Support Sırt Egzersiz Aleti
1 den 68 e 68 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Sağlıklı ve mutlu bir yaşamın vazgeçilmez parçası olan spor, bazen hobi halinde bazense profesyonel olarak yaşamınızı güzelleştiriyor. Her zaman zinde ve formda kalmanızı sağlayan sportif faaliyetler; stres atmak, güne pozitif ve sağlıklı bir başlangıç yapmak ve doğada vakit geçirmek gibi pek çok ayrıcalığa sahip olmanızı mümkün kılarken, öte yandan evinizin konforlu atmosferinde fit bir vücuda kavuşabilmenizin yollarını açıyor.


Sporu bir yaşam biçimi, hayat tarzı olarak benimseyenlerin en büyük destekçisi olan spor & outdoor ürünleri, şehrin yorucu atmosferini arkanızda bırakarak hem bedeninizi hem ruhunuzu sporla yenilemenize olanak tanıyor. İlgilendiğiniz spor dalları, outdoor etkinlikleriniz, güzel vakit geçirmek için tercih ettiğiniz hobiler ve tuttuğunuz takıma dair ürün seçenekleri arasında enerjiyi ve dinamizmi her daim yanıbaşınızda hissetmeniz için birbirinden farklı alternatifler sizi bekliyor.


Hayatın ritmini sporla tutmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik dambıl setleri, yürüyüş bantları, fitness aletleri, kamp ve balık av malzemelerinin yanı sıra; golf, masa tenisi, kayak, boks, basketbol ve badminton gibi spor branşlarına hitap eden ürünler de tek bir kategori altında spor tutkunlarıyla buluşuyor.


Kondisyon ürünleri, spor giyim ve ayakkabılar, sporcu besinleri ve taraftar ürünleri sportif ruhunuzu ortaya koymanız için tüm eksiklerinizi yerli yerine koymayı amaçlıyor. Hedefiniz vücut geliştirme ise bu doğrultuda sizi en iyi şekilde destekleyecek besin takviyeleri ve aletlerle kısa sürede hedefe varmanız kolaylaşmış oluyor. Form tutmak ve performansınızı güçlendirmek için ideal donanıma sahip koşu bantları, vücudunuza esneklik kazandırmak için kullanabileceğiniz pilates ekipmanları, kaslarınızı güçlendirmeyi kolaylaştıran dambıllar ve daha yüzlerce farklı spor malzemesi sağlıklı ve fit bir bedene kavuşmanızın önündeki tüm engelleri birer birer kaldırıyor.


Spor & outdoor ürünlerimizi ister kapıda ödeme güvencesi isterse sitemiz üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz.