• Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü

Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü

  |   14 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: BTSN-TAYYKTRSX
  • Stok Durumu: 100
  • 89,00TL

  |  
  
  • Ürün Kargoya Verilme Tarihi 08 Haziran 2020 Pazartesi Günüdür
garanti

İndirimli Fiyatıyla Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü Satın Al

Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü
Güzelliğin ilk şartının bakımlı olmaktan geçtiğini bilen kadınlara müjde! İngiltere’nin bir numaraları ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi Türkiye’ye geldi.


Her Adımınızda Güzel Hissetmek İçin Ayakta Beklediğinize Değecek!
Güzelliğin baştan ayağa ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünen hayatın her alanında aktif olan kadınların tercihi İngiltere’nin bir numaralı ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi ile ayaklar da hak ettiği özen ve bakıma kavuşuyor.  Ayaktaki sertleşmiş deriyi gidererek bir dokunuşta ayakları topuklarla birlikte bebeksi bir yumuşaklığa kavuşturan Scholl Velvet Smooth Express Pedi ile güzel ve bakımlı ayaklar dönemi başlıyor. Scholl Velvet Smooth Express Pedi mağaza önünde ürün için sırada bekleyenlerin yer aldığı “Ayaklarınıza Kapanacaklar” ilanı ile dikkat çekmişti.


Scholl Velvet Smooth Express Pedi sayesinde ayaklar hiç olmadıkları kadar bakımlı ve güzel!
Yüz ve vücut bakımını önemseyen, yüzüne, gözlerine, ellerine, kollarına hatta dirseklerine bile bakım yapan kadınların ayakları da Scholl Velvet Smooth Express Pedi elektronik ayak törpüsü ile kısa sürede ve kolaylıkla yumuşacık bir güzelliğe kavuşuyor. Kadınların vazgeçilmez bakım ürünü haline gelecek Scholl Velvet Smooth için bir kaç dakika ayırmak yeterli.


Bakımına özen gösteren kadınların bile ihmal ettiği ayakları için en yeni ve etkili güzellik bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi, 360 derece dönebilen özel geliştirilmiş silindir başlığı sayesinde sertleşmiş derileri bir dokunuşta temizleyerek ayaklara kadifemsi bir yumuşaklık sağlıyor.
Evde uygulanacak bir kaç dakikalık bakımla hayalini kurduğunuz kadife yumuşaklığındaki  ayaklara Scholl Velvet Smooth Express Pedi ile kolaylıkla sahip olacaksınız.


Törpü elektronik tırnak törpüsü mantığı ile çalışıyor. 4 adet AA yani kalem pil ile çalışıyor. Sorunlu bölgeler üzerinde gezdiriyorsunuz ancak bunu yapmadan evvel ayaklarınızı ıslatmanızı, hatta yapabiliyorsanız peeling yapmanızı öneririm. Sonra havlu ile suyunu alıp nemli deri üzerinde gezdirin. Son olarak başlığı yıkayıp kurulayın. Güç sarfetmeden kolay törpü özellikle benim gibi teknoloji severler için mükemmel.


Bir ayda birkaç kez kullandığınızda topuklarınızda ciddi değişim göreceğiniz belirtilmiş.
Başlığı 3-4 ayda bir yenilemeniz gerekiyor.

Kullanımı :
1. Kullanmadan önce silindirin koruyucu bandını çıkarınız.
2. Silindir başlığın yerine tamamen yerleştiğinden emin olunuz.
3. Gümüş renkli halkayı sola çevirerek cihazı açınız ve silindir başlığı sertleşmiş derinin üzerine yavaşça hareket ettirerek uygulayınız. Ölü deri giderek pul pul dökülecektır. Sadece kuru deri üzerine uygulayınız. Çok sert bastırmayınız, aksi taktirde cihaz duracaktır.
4. Cihazı kapatıp istediğiniz yumuşaklığı elde edip etmediğinizi kontrol ediniz. Eğer olmamış ise, cihazı açıp istediğiniz yumuşaklığı elde edene kadar tekrar ediniz.
Uyarı : Cihazı ayı bölgeye bir seferde 3-4 saniyeden uzun süre uygulamayınız. Derinizde acı ya da tahriş olması durumunda uygulamayı durdurunuz.
5. Gümüş halkayı sağa çevirerek cihazı kapatınız.
6. Ölü deri parçalarından kurtulmak için ayaklarınızı siliniz veya yıkayınız.
7. Ayaklarınızı iyice kurulayınız.
8. Nemlendirici uygulayarak masaj yapınız.

Kapıda Ödeme Fırsatı İle Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler