reklam

Clemy Erkek Tüy Dökücü Sprey

  |   4 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: clemy01
  • Stok Durumu: 1144
  • 39,00TL

  • Ürün Teslim Tarihi 20 Ağustos 2019 Salı Günüdür
garanti

Clemy Erkek Tüy Dökücü Sprey Kapıda Öde

Clemy Erkek Tüy Dökücü Sprey

Tüy dökücü ürünlerin sadece kadınlar tarafından kullanıldığı günler geride kaldı. Günümüz koşullarında görünüşüne önem gösteren bakımlı erkekler istenmeyen tüylerden kurtulmanın yollarını arıyor. Erkek kadından doğası gereği her ne kadar acıya daha dayanıklı bir mizaçta olsa dahi. Ağda acısını yaşamak isteyen erkek neredeyse yoktur. Bu noktada bakımlı erkekler istenmeyen tüylerden kurtulmak için pratik ve etkili çözüm yolu olan tüy dökücü sprey kullanımına rağbet etmektedir. Clemy olarak erkeklere özel tüy dökücü sprey ve kremler üreterek kadınların olduğu gibi erkeklerin de yanında yer almaktayız.

Genital bölge, koltuk altı, omuz, sırt ve bacak için kullanımı uygun olurken yüz için uygun değildir. Çünkü bildiğiniz gibi yüz en hassas bölgedir. Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen bu doğal formüllü tüy dökücü sprey cildinizin yoğun olarak nemlenmesini sağlar. Pürüzsüz bir cilt sağlamanın yanında aynı zamanda bebeksi bir yumuşaklıkta sağlar.

Kullanmadan önce kolunuzda küçük bir noktada test ederek kullanılması önerilir.

Kullanımı Ve İçeriği

Clemy Tüy Dökücü hem sizlere zaman kazandıracak şekilde tasarlanmıştır hem de oldukça pratiktir. Kullanmadan önce uygulayacağınız bölgenin üzerine spreyi sıkınız. Bu işlemden sonra sadece 3 dakika bekleyiniz. 4-6 dakika bekledikten sonra uyguladığınız bölgeyi ılık su yardımı ile hafifçe ovalayarak temizleyiniz.


Paket İçeriği

2 Adet 100 ML Tüy Dökücü Sprey

En Ucuz Clemy Erkek Tüy Dökücü Sprey

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler

Etiketler: clemy erkek tüy dökücü, clemy, clemy tüy dökücü, veet tüy dökücü, tüy dökücü, tüy dökücü sprey, erkek tüy dökücü, nurs tüy dökücü, tüy dökücü sprey kullanımı, en ucuz tüy dökücü sprey, erkekler için tüy dökücü sprey, tüy dökücü sprey kapıda öde