reklam

Zenix Saç Düzleştirici Krem Set

  |   2 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: ZENİX
  • Ürün Kodu: zenixd01
  • Stok Durumu: 1000
  • 69,00TL

garanti

İndirimli Fiyatıyla Zenix Saç Düzleştirici Krem Set Satın Al

1.AŞAMA 01 NO’LU DÜZLEŞTİRİCİ KREMİ UYGULAYIN

Eldivenler takılıyken, 01 numaralı düzleştirici kremin kapağını açın ve plastik bir kaba tamamını boşaltın. Baş derisine en az 1 cm boşluk bırakın. Saç derisine dokunmadan kuru saça boya sürer gibi , ince tutamlar halinde , fırça yardımı ile ürünü uygulayın Ürünü sürdüğünüz tutamları tarak yardımı ile tarayın. Bunu saçınızın tamamı düm düz olana kadar tekrar edin. İstediğimiz düzleştirme oranı ve saçın kıvırcık oranını göz önünde bulundurarak , ürünü bol yada daha az sürülmesine , saçın durumuna göre karar verin. Saç daha önceden düzleştirilmişse, yalnızca yeni büyüyen kısma uygulayın. Saat kullanın veya süre tutun. Bu uygulama süresi, toplam işlem süresine dahil edilmelidir. Düzleştirici karışımı köklerden başlayarak kısım kısım yalnızca yeni büyüyen kısım üzerine uygulayın. Önceden düzleştirilmiş saçlara yeniden düzleştirici uygulamaktan kaçının. Daha önceden düzleştirilmiş saçlara ürün uygulanması, kırılmaya neden olabilir.

2. AŞAMA DÜZ HALE GETİRİN

Düzleştirilmemiş veya yeniden büyüyen saçlar boyunca düzleştirici karışımı düz hale getirmek veya yaymak için geniş dişli bir tarağın arkasını kullanın. Saç tipiniz için önerilen maksimum işleme süresini aşmamaya özen göstererek, saç boyunca düzleştirici karışımı yaymaya devam edin.

3. AŞAMA DURULAYIN

Eldivenler takılıyken, düzleştirici karışım tamamen gidinceye kadar ılık suyla iyice durulayın. Durulama suyu gözle temas etmemelidir. Temas olması halinde, gözleri derhal yıkayın.

4. AŞAMA ŞAMPUANLAYIN

Eldiven takılıyken, verilen düzleştirme sonrası 02 Numaralı şampuanla yıkayın ve iyice durulayın. Düzleştirici karışımın tüm izlerini ortadan kaldırmak için en az iki kere şampuanlamanız ve iyice durulamanız gerekir. Saç derisi, saç çizgisi ve saç üzerinde krem kalmadığından emin olun. Pembe köpük, düzleştirici karışım artığının hâlâ saç üzerinde bulunduğunu gösterir ki, giderilmemesi halinde aşırı işlemden dolayı hasara yol açabilir. Pembe köpük gidinceye kadar bu işlemi tekrarlayın.

5. AŞAMA SAÇ BALSAMINI KULLANIN

03 Saç Kondisyonerini masaj yaparak saçların tamamını kaplıcak şekilde köklerden uçlara kadar uygulayın. 5 dakika bekletin. İyice durulayın.Uyarı: Saç düzleştirme uygulasından sonra mutlaka saçlarınızı sülfat-tuz free şampunla yıkayın. Sülfat içeriğindeki tuz saç yüzeyindeki pul tabakasına işleyen ürünü aşındıracaktır. Düzleştirme sonrası saçlarınız çevresel koşullardan , sauna, havuz ve deniz gibi etkenlerden etkilenebilir. Saç bakımınızı düzenli olarak yaptırın ve saçlarınızı koruyunuz.

Kapıda Ödeme Fırsatı İle Zenix Saç Düzleştirici Krem Set Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler

Etiketler: zenix, saç, düzleştirici, duzleştirici, düz, duz, krem, set, saç, sac, saç bakımı, kıvırcık, kozmetik, kadın