• Belly Burner Termal Bel Kalori ve Yağ Yakıcı

Belly Burner Termal Bel Kalori ve Yağ Yakıcı

  |   5 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Tv Shop
  • Ürün Kodu: 2001
  • Stok Durumu: 100
  • 25,00TL

  • Ürün Teslim Tarihi 27 Ağustos 2019 Salı Günüdür
garanti

İndirimli Fiyatıyla Belly Burner Termal Bel Kalori ve Yağ Yakıcı Satın Al

Belly Burner- Termal Bel Kalori-Yağ Yakıcı

Belimizin çevresindeki fazlalıklar her zaman sorun olmuştur. Hele biraz da kilo fazlalığımız varsa yeni aldığımız bir kıyafeti giydiğimizde hemen bel bölgesine bakarız. Bu bölümdeki taşmalar keyfimizi kaçırır.

Hatta kimi zaman sadece bu yüzden o kıyafeti almaktan vazgeçerek moral bozukluğu içinde mağazadan çıkarız. Şimdi bel bölgesindeki yağlarınızı günlük aktivitelerinizden ödün vermeden yok etmek ister misiniz? Bu bölgede oluşan fazlalıkları bir süre sonra incelmeye başladığını göreceksiniz. Spor ile birleşmiş kullanımla birlikte kısa sürede bir kaç beden inceldiğinizi hayretle izleyeceksiniz.

Belly Burner- Bel Bölgesi Kalori-Yağ yakıcı bunun için üretildi.

Belinizin çevresine sardığınız andan itibaren incelmeye başlayacaksınız.

Üstelik günlük aktivitelerinizden geri kalmadan. Yürüyüş yaparken, bisiklete binerken, aerobik yaparken, ağırlık çalışması ve daha pek aktivitede bulunurken beraberinde Belly Burner'ı kullanabilirsiniz.

Belly Burner bu tip aktiviteleriniz esnasında karın ve bel bölgesinden normaldekinin iki katı kadar kalori ve yağ yakmanıza yardımcı olur. Termal bir korse olan Belly Burner, bel bölgesindeki sıcaklığı artırarak sauna özelliği ile derinin altındaki yağ tabakasına kolay ulaşılmasını ve de o bölgedeki yağ tabakasının incelmesini sağlar. Özellikle bel çevresi 110 cm'den fazla olanlarda daha etkin bir çözüm alınmasını sağlar.

Alınan su miktarı ile birlikte bu bölgedeki yağların ter ve idrar yoluyla vücuttan atılımını kolaylaştırır.

Belly Burner'ı spor aktivitelerinizdeki etkin biçimde kullanırken daha iyi bir sonuç almanız için diyet programlarına uymanız ve de günden en az 2.5 litre su içmeniz önerilir.

 

Kapıda Ödeme Fırsatı İle Belly Burner Termal Bel Kalori ve Yağ Yakıcı Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler

Etiketler: Belly Burner Termal Bel Kalori ve Yağ Yakıcı