Kişisel Bakım

Kişisel Bakım

Elder Güneş Kremi
Temporary Saç Tebeşiri
Saç Düzleştirici Tarak Hair Bean
Neckline Slimmer Gıdık Eritme
Mini Fitness Spor Aleti
Temporary Saç Tebeşiri
Neckline Slimmer Gıdık Eritme
Mini Fitness Spor Aleti
Temporary Saç Tebeşiri
Mini Fitness Spor Aleti
Hair Halk Saç Tebeşiri 12li
6 Lı Kupa Çekme Seti
Temporary Saç Tebeşiri
Neckline Slimmer Gıdık Eritme
Mini Fitness Spor Aleti
Temporary Saç Tebeşiri
Neckline Slimmer Gıdık Eritme
Mini Fitness Spor Aleti
12 parça vakumlu hacamat kupa çekme seti
Temporary Saç Tebeşiri
Slique iple Kıl Alma Seti
Neckline Slimmer Gıdık Eritme
Mini Fitness Spor Aleti
Hot Jewels Dövme
Power Turkiye BY-8808 Traş Makinesi
Mepol Traş Makinesi 8008
Inter HQ222T Şarjlı Tıraş Makinesi
Finishing Touch YES Epilatör
Elektrikli Fırça GBRBaByllss Seramik
İple Yüz Tüy Alma Aleti Slique
Zenix Argan Yağı Kil Maskesi 400 ML
Rozia Twist Secret Saç Örgü Makinesi
Nova Saç Sakal Makinesi Şarjlı
Kuaför Fön Makinesi Rudy 2500 w
3 in 1 saç sakal traş Makine Nova
Yunus Şeklinde Elektrikli Masaj Aleti
Yeni Nesil Deri Kilifli Tras Makinesi
Wizzit My-Twizze Mini Epilasyon Cihazı
Visionic Pilli Pratik Epilasyon Aleti
Vakumlu Hacamat Kupası 8 Cm
Vakumlu Hacamat Kupası 6 Cm
Vakumlu Göğüs Büyütücü
Unix UN-95M Masaj Aleti
Uniden Spp-500 Ayak Masaj Aleti
Uniden S- 400 Duo Masaj Robotu Yeni Nesil
Thrive 808-2 Saç Kesme Makinesi
Switel BF 500 Biberon ve Mama Isıtıcısı
Sinbo SHD-2692 Saç Düzleştirici
Sinbo SHD-2686D Saç Kurutma Makinesi
Sinbo SHD 7031 Seramik Saç Düzleştirici
Sima Kulak Burun Tüy Giderici
Scholl Tırnak Bakım Set
Şarjlı Traş Makinesi
Şarjlı Traş Makinesi
Şarjlı Tıraş Makinesi Seyahat Tipi
Şarjlı Sakal Traş Makinesi
Şarjlı Sakal Ense Traş Makinesi RF-3903
Şarjlı Sakal Ense Traş Makinesi
Şarjli Saç Sakal Traş Makinesi
Şarjlı Profesyonel Epilatör Aleti
Saç Sakal Traş Makinesi Şarjlı
Saç Sakal Traş Makinası Fyc Rf 666
Saç Kurutma Makinesi 1000W
Rozia Berber Tipi Şarjlı Traş Makinası
Remington Ceramic 215 Saç Düzleştirici
Relax Super Tone Masaj Aleti
Relax Smart Tone Body Slimmer RL-075
1 den 100 e 253 (3 sayfa) ürün gösteriliyor

Cildimiz dış etkenlere bağlı olarak zamanla yıpranır. Canlı ve sağlık bir cilt düzenli bakımdan geçer. Düzenli ve sürekli yapacağınız cilt bakımlarıyla cildiniz pürüzsüz ve genç görünecektir. Cilt bakım ürünleri vücudumuzun pek çok yerine göre ayrı ayrı kullanılır. Yüz bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, dudak bakım ürünleri, ağız bakım ürünleri, ayak bakım ürünleri ve pek çok ürün artık hayatımızda. Günümüzde bayanlar kadar erkeklerde cilt bakımına önem verir ve cilt yapıları kadınlardan farklı olduğu için kullandıkları ürünler de farklıdır. Cilt tipinize uygun temizleyici, arındırıcı ve nemlendiriciler cildinize gereken desteği sağlayarak bakımlı ve sağlıklı olmasını sağlar.


Cilt Bakım Ürünleri Cilt bakımı için farklı bölgelere farklı ürünler kullanılır. Yüzünüz için jel ve köpüklerden oluşan temizleyiciler, gözenek sıkılaştıran tonikler ve nemlendiriciler günlük bakım olarak uygulanmalıdır. Cilt bakım ürünlerini kullanırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de cildinize göre uygun ürünleri seçmenizdir. Örneğin yağlı bir cilde sahipseniz buna göre uygun ürünler seçmeniz cildiniz için en iyi seçim olacaktır.

Kişisel bakım ürünlerini genellikle yüz bölgemiz için kullanırız, göz önünde olan bölgemiz olduğu için.Ancak vücudumuz da yüz bölgemiz gibi düzenli ve sürekli bakım ister. Temizleme ve nemlendirme günlük bakım olarak kullanılsa da; selülit gidericiler ve sıkılaştırıcı ürünlere ihtiyaç duyulur. Duş aldığınızda vücudunuza özel temizleme jelini kullanarak cildinizi koruyabilir, vücudunuza uygun bir nemlendiriciyle nemlendirerek pamuk gibi bir cilde sahip olabilirsiniz. Ayak bakımı içinde ayrı özelliklere sahip bakım ürünleri kullanır. Ayaklarınıza pedikür sonrası ya da evde yapacağınız düzenli bakımlarla uygun krem ve losyonları kullanarak daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz. El ve tırnak bakımınıza uygun ürünlerle vücudunuzda en çok yıpranan yer olan ellerinizin hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.


Geniş ürün yelpazesi bulunan cilt bakım ürünleri; güneş koruyucular, siyah nokta giderici bantlar, göğüs ürünleri gibi birçok ihtiyacınıza da cevap verir. Yaz kış kullanılan güneş kremleri cilt lekelerini engeller. Bakımlı erkeklerin tercihi erkek bakım ürünleri ise; tıraş sonrası losyonlar, sakal serumları, vücut ve yüz nemlendiricileri, tonikler gibi ürünlerdir. Dövmeler için üretilen özel kremler renk koruyucu özelliğiyle yeni kalmasını sağlar.


Cilt Bakım Ürünleri Fiyatları Cilt bakım ürünleri fiyatları kullanım alanına, ürün özelliklerine ve markalara göre değişir. Geniş fiyat aralığıyla bulunan ürünleri ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak alabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri kullanmak güzellik ve sağlık için geleceğe yönelik yatırımdır. Yapacağınız bakım ürünü alışverişlerinde cilt tipinize uygun ürünler seçmek önemlidir. Bakımlı ve sağlıklı görünmeyi önemseyen, kişisel bakımına önem veren bayanların ve erkeklerin tercihi olan cilt bakım ürünleri geniş ürün yelpazesiyle sunulur.


Cilt bakım ürünlerinin faydası saymakla bitmez, düzenli ve sürekli kullanılan cilt ürünleri cildinizi yaşlanma etkilerine ve dış faktörlere karşı korur. Gözeneklerin büyümesini engeller ve ölü hücrelerden arındırır. Bölgelere özel ürünlerle yapacağınız bakımlar sayesinde çatlak oluşumu, sıkılaşma sorunları büyük ölçüde giderilir. Vücudunuza ve yüzünüze kullanacağınız ürünlerle kan dolaşımı hareketlendirerek cildinizin esnekliğini korur. El ve tırnak bakımları hijyen açısından önemlidir güzel ve fresh bir görünüm kazandırır. Ayrıca ayaklarınıza yapacağınız düzenli bakım oluşabilecek koku ve kötü görünüm gibi problemlerini engeller.


Sağlıklı, pürüzsüz ve canlı ciltler için, düzenli ve sürekli olarak cilt bakım ürünleri kullanmak gerekir. Amaçlarına uygun ve kullanıldığı bölgeye uygun ürünler kullanmak daha fazla verim almanızı sağlar. Bakımla ve sağlıkla ışıldayan cildiniz, bakımlı el ve ayaklarınız ruhsal anlamda da öz güveninizi arttıracaktır.