reklam
  • Nurs Biberiyeli Form Karışık Bitki Çayı 42 Süzen Poşet

Nurs Biberiyeli Form Karışık Bitki Çayı 42 Süzen Poşet

  |   8 yorum   |   Yorum Yap

  • 18,00TL

  • Ürün Teslim Tarihi 20 Ağustos 2019 Salı Günüdür
garanti

İndirimli Fiyatıyla Nurs Biberiyeli Form Karışık Bitki Çayı 42 Süzen Poşet Satın Al

Nurs Biberiyeli Form Karışık Bitki Çayı

Marka - Ürün Adı - Miktar:
Nurs Lokman Hekim Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Gıda Takviyesi 42 Süzen Poşet

Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay İzin Belge:
Nurs Lokman Hekim Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-01-K-001008 İşletme Kayıt Numarası ile üretilmiştir. NURS LOKMAN HEKİM Firması ULUSLARARASI KALİTE GÜVENLİĞİ ISO-22000 - OHSAS - ISO 9001 - UNICERT GMP - HALAL - Kalite Standart Sertifika Belgelerine sahiptir.

Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay İçindekiler:
Nurs Lokman Hekim Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Ürünü İçerisinde: Biberiye Yaprağı, Adaçayı Yaprağı, Funda Yaprağı, Yeşil Çay, Mate Yaprağı, Sinameki Yaprağı, Rezene Meyvesi, Kuşburnu Meyvesi, Mayıs Papatyası ve Ginseng Panax Kök bulunmaktadır.

Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Kullanımı:
Nurs Lokman Hekim Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Kullanılışı: Demle Usülü: Bir süzen poşet bir fincan/su bardağı içindir. Süzen poşeti bir fincan veya su bardağı içine koyunuz. Üzerine 150/200Ml. kaynamış sıcak su ilave ediniz. 8-10 dakika kadar demlenmesi beklenip, sıcak olarak içiniz. Tatlandırmak için Bal veya Limon katabilirsiniz. Günde 2-3-4 defa yemeklerden 30dk. önce aç karına içilmesi tavsiye edilir. Daha detaylı kullanım kılavuzu aşağıda ve ürün ambalajı üzerinde bulunmaktadır.

Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Yan Etkileri:
Nurs Lokman Hekim Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Muhafaza ve Uyarı:
Nurs Lokman Hekim Biberiyeli Karışık Bitkisel Çay Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Hamile ve hamilelik şüphesi olanların, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi, kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.


Paket İçeriği: 1 Adet Nurs Biberiyeli Form Karışık Bitki Çayı 42 Süzen Poşet

Kapıda Ödeme Fırsatı İle Nurs Biberiyeli Form Karışık Bitki Çayı 42 Süzen Poşet Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler

Etiketler: biberiyeli çay, biberli çay, biberiyeli, karışık, bitki, çayı, form, zerafet, nurs form, nurs form, zayıflama, diet, diyet, kilo verme, kilo, kontrol, bitki çayı