reklam

Kinoki Detoks Ayak Bandı‎

  |   14 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 01KNKKSDF4D
  • Stok Durumu: 241
  • 14,00TL

  • Ürün Teslim Tarihi 21 Ağustos 2019 Çarşamba Günüdür
garanti

İndirimli Fiyatıyla Kinoki Detoks Ayak Bandı‎ Satın Al

Detox vücudun toksinlerden arındırılmasıdır. Günlük yediğimiz yiyeceklerden, ilaçlara pek çok üründen toksik maddeleri vücudumuza sokuyoruz.
Ayrıca vücudumuz çalıştıkça da belirli toksik maddeler üretiyor.
Bu toksik maddeler birikip bedensel yaşlanma yaratıyor.

Uzak doğuda sıklıkla uygulanan detox genellikle, tüm vücut sinirlerinin geçtiği ayaktan uygulanılıyor.
Biz çinde fuar sonrası ayak masajına gittiğimizde içi sıcak su dolu bir kova getiriyorlardı.
Ayağımızı soktuğumuz bu su bir süre bekledikten sonra kararmaya başlıyotdu.. Meğerse vücuttan toksinleri atmamıza yardımcı oluyormuş.
Detox ayak bantları gece yatmadan önce ayak tabanına uygulanır.
Gece boyunca vücutta birikmiş zararlı toksinleri doğal yoldan absorbe edip vücudunuzu arındırırken, aynı zamanda ayaktaki refleks alanlarını uyarır.


Japonya'da uykudayken anlamındaki Netterumani ayak bantları sadece bu ülkede ayda yaklaşık 1,5 milyon adet satılmaktadır.

DETOX NASIL ÇALIŞIR ?
Ayaklarımızda vücudumuzun küçük bir haritası bulunduğunu duymuş muydunuz?
Refleksoloji biliminin prensiplerine göre vücudumuzdaki her organ ayak tabanında belirli refleks noktalarına sahiptir.
Detox bantları refleksoloji biliminin ışığı altında çalışmaktadır.
Ayak tabanındaki bu noktalar tourmaline ile uyarılır ve bu noktalara karşılık gelen organlara etki eder.
Bu arada bandın içeriğindeki diğer doğal maddeler bu noktalardan toksinleri emer ve organları toksinlerden arındırır.Detox Uygulama :
Genel vücut detoksu için her ayak tabanınızın ortasına bir bant uygulayınız.
Bu uygulamaya bantların üzerinde kalıntı azalana kadar devam ediniz.
Vücutta en fazla detokslanmaya ihtiyacı olan kısmı bulmak için ayak tabanının topuk kısmına, orta kısmına ve ayak tabanınızın ön kısmına olmak üzere 3 adet bant uygulaması önerilir.
Bu uygulama sonrası vücudun detokslamadan en fazla fayda sağlayan bölgesi bantların üzerindeki artık miktarlarından anlaşılabilir.
Böylece her iki ayak tabanınızda en yoğun artık görülen bandın uygulandığı bölgeye artıklar azalıncaya kadar uygulama yapmayı sürdürebilirsiniz.
Kişilerin fiziksel durumuna ve toksisite durumuna bağlı olarak hemen sonuç alınmayabilir.
Uygulamaya en az yedi gün boyunca devam edildiği taktirde vücuttan atılan toksin miktarına bağlı olarak bantlardaki artık renginin kahverengiden açık gri renge dönüştüğü görülür.

Paket içersinde 10 adet ayak bandı bulunmaktadır.

Kapıda Ödeme Fırsatı İle Kinoki Detoks Ayak Bandı‎ Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler

Etiketler: kinoki ayak bandı, kinoki detox ayak bandı, kinoki detox ayak bandı yorum, kinoki detox ayak bandı nasıl kullanılır, kinoki detoks, kinoki ayak detoks bandı yorumları, kinoki detox ayak bandı faydaları, kinoki ayak pedi, kinoki detox ayak bandı nasıl kullanılır, kinoki detox ayak bandı faydaları, kinoki detox ayak bandı nasıl kullanılır, kinoki detox ayak bandı faydaları, kinoki detox foot, kinoki detox foot pads, kinoki detox foot pad, kinoki detox foot patch, kinoki detox foot patches, dermatox, dermatox ayak bandı, ayak bandı, detoks ayak bandı, detoks ayak bandı, detoks ayak bantları, detoks ayak bandı nedir, detox doğal, detox ürünleri fiyatları, detox sağlıklı yaşam, detox en ucuz, detox en iyi, detox fiyatı, detox türkiye, detox banti, detox bantları, detox bandı yorum, ayak bandı kullananlar, ayak bandı ne işe yarar, foot patch detoks bandı, ayak detoksu, ayak detoks bandı nasıl kullanılır, ayak detoks bandı işe yarıyor mu