Ocb Micro Matic Kollu Sigara Sarma Makinesi

  |   2 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Ocb
  • Ürün Kodu: TA-0519
  • Stok Durumu: 8
  • 699,00TL

  |  
  
  • Ürün Kargoya Verilme Tarihi 03 Mart 2020 Salı Günüdür
garanti

Ocb Micro Matic Kollu Sigara Sarma Makinesi Günün Fırsatı

Günümüz şartlarından dolayı, sigara içenlerin sigara gelen yüksek zamlardan dolayı, bu külfeti aza indirmek, yada bu işi para kazanmak amaçlı olarak tütün firmalarına sigara sarma işi yapmak için, sigara sarma makinelerini kullanmaktadırlar.

Sigara sarma – sigara doldurma makineleri, halın halde olan tütünü flitre dediğimiz kağıdın içerine dolduran makinelerdir. Elektrikli sigara sarma makineleri, sık sık arıza açtığı gibi tütünü de kıyarak doldurmaktadır. Bu şekil doldurulan sigaralar da içim esnasında kül dökülme sorunu yaşanmaktadır.

Bu durum sigara içiciler için can sıkıcı durumdur. Elektrik ile çalışan sigara sarma makineleri, elektrik faturasının yüksek gelmesine sebebiyet verdiği gibi, çalışma esnasında çıkardığı ses ile de etrafına rahatsızlık vermektedir. Diğer yandan küçük el makineleri ile tütün dolum yapmak, sırt ağrılarına sarılan elde yaraların oluşmasına neden olmaktadırlar. Bu sebepten dolayı tütün sarma işi zor hale gelmektedir.

Teknolojinin ilerlemesiyle üretilen ocb sigara sarma makinası bu problemleri tamamen ortadan kaldırmıştır. Fransız mühendisleri tarafından üretilen ocb sigara sarma, yapımında kullanılan, ittirmeli sistem sayesinde tütünün kalitesini bozmadan sarım yapmanızı sağlar. Ayrıca dolum esnasında destek aldığınız tutma topuzu, elinizi düzgün kavradığından dolayı herhangi bir ağrı hissetmeden dolum yapabilirsiniz. Sol el ile flitre takamayanları göz önünde bulundurarak üretilen ocb sigara sarma makinası, makineyi bulunduğu yerde 360 derece dördürmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptığınız takdirde sağ el ile flitre takarak dolum yapabileceksiniz.


Sigara sarma makinesinde sağlamlık arayanların, tercih ettiği ocb sigara sarma makinası, tamamen metal çelik malzemeden üretilmiştir. Çelik malzemeden üretilen flitre takma ucu darbelere karşı dayanıklılık gösterdiği gibi, dar ağızlı flitrelerin takılmasında da büyük kolaylık sağlamaktadır. Maddi külfetinizi azaltmak yada sigara sarma işi yapmak istiyorsanız, ocb sigara sarma makinası, bu işi yapmanızda size büyük avantaj sağlayacaktır.

Ocb Micro Matic Kollu Sigara Sarma Makinesi Kampanyalı Fiyatı İle Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler