reklam
EVLER KÜÇÜLDÜ, DÜZENLEYİCİ ÜRÜNLER HAYATIMIZA GİRDİ

EVLER KÜÇÜLDÜ, DÜZENLEYİCİ ÜRÜNLER HAYATIMIZA GİRDİ

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 365 Yayınlanma Tarihi 08 Jun 2018 Yorum: 0

EVLER KÜÇÜLDÜ, ORGANİZERLER İŞ BAŞINDA

Kırsaldan şehirlere göçlerle birlikte şehirlerde nüfus yoğunluğu arttı, eskisi gibi geniş büyük evlerin yerini yeni nesil küçük kutu gibi evler aldı.

Şehirdeki nüfus yoğunluğu ve yaşam koşullarının pahalı olması gibi faktörler, aile kavramıyla birlikte ev kavramını da değiştirmeye başladı. Günümüzde 3+1, 4+1 gibi geniş aileleri kucaklayan bol odalı ve ferah dairelerin yerini, 1+1, 2+1 odalı ve düşük metrekareli daireler almaya başladı.

İnsanlar artık mobilyalarını alırken bu yeni nesil evlere göre alıyor, küçücük mutfaklarda, odalarda, salonlarda yaşıyor. Hal böyle olunca insanlar eşyalarını küçük alanlara sığdırmak için organizer/düzenleyicilere yöneldi.

Mutfak düzenleyici ürünler, dolap düzenleyici ürünler, dolap içi raflar, çekmece düzenleyiciler başlı başına yeni bir sektör yaratıldı.

Bu yazımızda size bazı organizer ürünleri tanıtacağız.

1.ÇEKMECE İÇİ DÜZENLEYİCİ (Çorap Düzenleyici, Şal Düzenleyici…)

Çekmece içi düzenleyici bu ürünle çekmeceleriniz düzene girecek. Çoraplarınızı, kravatlarınızı, şallarınızı kozmetik malzemelerinizi ve dilediğiniz pek çok küçük eşyalarınızı koyabileceğiniz bu düzenleyici ile çekmece ve dolaplarınız rahat bir nefes alacak.

2. BUZDOLABI İÇİ DÜZENLEYİCİ

Evimizde kullandığımız buz dolaplarının sebzelik ve meyvelik bülümlerinde çok fazla bölüm bulunmamaktadır. Bu yüzden  sebze ve meyvalerimiz aynı yere karışık olaraktan koymak zorunda kalırız.

 

Bu düzenleyiciyle sebzelerinizi, meyvelerinizi ayrı ayrı yerleştiebilirsiniz.

Ayrıca tezgah üstü ve mutfak dolabı içi düzenleyici olarakta rahatlıkla kullanabilir.


 

Yerden yükseklik:17 cm 
Uzunluk:29 cm 

Genişlik 13 cm'dir

3.TİŞÖRT DÜZENLEYİCİ


Bu ürünle de tişört, gömlek, ve bluzlarınızı kat kat koyabilirsiniz. Gerek dolabınızda gerekse seyahatlerde bavullarınızda tişörtleriniz kırışmadan buruşmadan korunur.Dilediğiniz tişörtü çekip alın giyin.

Yorumlar
Yorum Yap