Hakkımızda

Biz Kimiz?

Gök Medya Olarak 2013 yılında kurulduk...

2014’de cokindirimli.com olarak e ticaret ortamında yerimizi aldık. Türkiye’de Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik. Bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık.

Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev & yaşam kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Türkiye'nin en büyük kapıda ödeme sitelerinden biri olduk...

Koşulsuz müşteri mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize cokindirimli.com güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Zamanında teslim

Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 72 saatte yerine ulaştırıyoruz.

 

Tek sepet, tek kargo ücreti

İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.

 

İade kolaylığı

Üyelerimize 14 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz.


Paylaştık

Sivil toplum kuruluşlarını destekliyoruz.