Kol Saati


1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Bir erkeğin yada bayanın olmazsa olmaz aksesuarı tartışmasız saatleridir! Ofis şıklığının tamamlayıcıları kahverengi ve siyah saatler, iddialı stilin yaratıcıları renkli erkek saat modelleri, bayan saat modelleri ile en trend zamanlar sizin! Cokindirimli.com ’un yeni sezon saatlerinden herhangi biri sizin tüm güzel anlarınıza şahit olmak için hazır!

Saatinizin ömrünü uzatmanız için birkaç ipucu ile başlayalım; saatinizin daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız çok sıcak ve çok soğuk ortamlarda bırakmamaya çalışın. Saatinizi mıknatıstan uzak tutun, özellikle Quartz saatlerin mekanizmalarını bozabilirler. Yağ, kir ve terden uzak tutmak için sık sık temizlemelisiniz. Dikkat edin mekanik saatler profesyonel ellerde temizlenmeli, bakımı yaptırılmalıdır.
Quartz saatler, dayanıklılık açısından en çok tercih edilen saatlerdir. Küçük bir parça quartz, zamanı yakalamak için saniyede 32.000 kez titreşir. Quartz saatleri kurmanız gerekmez, bir ile iki yıl arasında- pilini değiştirmeniz gerekmektedir. Quartz saatlerin kendi içinde Analog, dijital ve analog – dijital olmak üzere üçe ayrılmaktadır.Mekanik saatler, Mekanik saatler, geleneksel el yapımı saatler olduğu için daha değerli ve özel saatlerdir. Bu saatlerin, saatin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayan yayı saatte 28.000 kez titreşir. Bu da saatinizin ayda bazı dakikaları kaçıracağı anlamına geliyor. Mekanik saatler otomatik ve manuel olmak üzere ikiye ayrılırlar.

İpucu!
Saatinizin üzerinde yazan su geçirmezlik bilgileri ne anlama geliyor? Saatinizin üzerinde yazan 1 ATM yada 1 BAR ifadesi saatin ortalama 10m başka bir ifadeyle 33ft basınca kadar dayanıklı olduğunu gösterir. Bu da günlük kullanım için elverişlidir. Yağmur ve su sıçramalarına dayanıklıdır.