Elektrikli Sigara Sarma Makinesi Prof Matic M5

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: CK-107
  • Stok Durumu: 10
  • 1.399,00TL

  |  
  
  • Ürün Kargoya Verilme Tarihi 04 Ekim 2020 Pazar Günüdür
garanti

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi Prof Matic M5 Günün Fırsatı

Prof Matic elektrikli sigara sarma makinesi m5 kollu ocb micro matiğin kolu çıkarılıp yerine motor monte edilerek yapılmıştır. İç ve dış aksamları tamamen metal malzemeden yapılmış olan ocb micro matic, sağlamlık olarak en iyi makinedir. Özel olarak yapılmış olan demir flitre takılma yeri, darbelere karşı dayanıklılık gösterdiği gibi, aynı zamanda da, ince girişli flitrelere de uyum sağlar. Bu sebepten dolayı flitre deği zorun dada kalmazsınız. İttirmeli sistem ile çalışan prof matic m5 tütün kırmadan, ezmeden, ufalamafan doldurur. Hazırlanan sigaralarda kül ve flitrenin ağzından tütün dökülme sorunu yaşanmaz. 


Çoğu kollu makineyi kullanmak için herhangi bir yere monte etmek gerekir. Prof matic m5 ile böyle bir zahmete de girmenize gerek yoktur. Makinenin üzerine takılan ağır motor ve makinein altında bulunan plastik kauçuk sayesinde de  makine çalışma esnasında bulunduğu yerde oynama yapmaz. Özel dizayn ile takılmış olan motor, sol ile flitre takamayanlar için, büyük kolaylık sağlar. Yapmaları gereken sadece makineyi 360 derece döndürmek. 


Prof matic m5 yapımında kullanılan, güçlü ve aynı zamanda da az elektir tüketen motoru sayesinde yüksek faturalar ödemek zorun dada kalmazsınız. Diğer yandan çoğu elektrikli makine kompresör ile çalıştığından, yüksek ses ile çalışır. Prof matic m5 ile evinizde işyerinizde, etrafınıza rahatsızlık vermeden iş yapabilirsiniz.


Servis Ve Garanti;

Kollu makineden elektriğe çevrilen bu makinenin elektrik aksamında oluşabilecek arıza tarafımızdan ücretsiz olarak yapılacaktır. Diğer yandan makinenin kendisinde meydana gelebilecek, bıçak körelmesi, uç eğilmesi, vb. arızalar yine tarafımızdan ücretli olarak yapılacaktır. Yada size tarafımızdan ücretli olarak yedek parça gönderilecek ve monte yapma işleminde yardımcı olunacaktır. Ücret karşılığı herhangi bir firmaya tütün sarım işi yapıyorsanız, hem uygun hemde iş görebilecek bir makine almak istiyorsanız, bu makineyi kaçırmayın. Hem sağlamlık, hem tütün dolum kalitesi, hemde zaman kazandırma açısından, size büyük avantaj sağlayacaktır.

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi Prof Matic M5 Kampanyalı Fiyatı İle Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler