Dermo Clean Eyevision Göz Altı Morluk Kremi

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Alopecia
  • Ürün Kodu: 020006
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 107,00TL

  |  
  
  • Ürün Kargoya Verilme Tarihi 05 Aralık 2020 Cumartesi Günüdür
garanti

Dermo Clean Eyevision Göz Altı Morluk KremiGünün Fırsatı

Eyevision Göz Altı Kremi içeriğinde yer alan Lumisphere ve O.D.A White aktifleri cildinizdeki çizgiler, gözenekler ve kusurlar üzerinde yumuşak odak efektli anında ve uzun süreli aydınlatıcı etki oluşturur.

Hassas göz çevresine uygun bir kremdir. Dengesiz beslenme, güneş, stres, uykusuzluk, yorgunluk ve yetersiz su tüketiminin neden olduğu morlukları azaltır. Ayrıca tekrar oluşmasını engelleyebilir. Gözaltında oluşan morlukların sağlıksız ve soluk bir görünüme neden olur. Bu krem ile birlikte cildin aydınlanmasını ve bakımlı bir görünüm sunmasına yardımcı olur.Dermo Clean Eyevision Göz Altı Morluk Kremi 50 ml

Uykusuzluk, stres, yorgunluk, yoğun çalışma, yaşlılık ve dengesiz beslenme gibi durumlarda gözaltlarında morluklar görülür. Rahatsız edici ve kötü bir görüntüye neden olur. Bu görüntüyü azaltmak ve oluşmasını önlemek için ideal bir üründür. Eyevision Göz Altı Morluk Kremi 50 ml morlukları azaltarak sağlıklı ve aydınlık bir görünüm sunar. Morlukların bir daha oluşmasını önlemeye yardımcı olur.
Dermo Clean Eyevision Göz Altı Morluk Kremi 50 ml Özellikleri
Uykusunuz gerektiği kadar almadığınızda ve dinlenmediniz dönemlerden yüzünüz solgunlaşır gözaltınız morarır. Güneş ışınları gözaltı melanin seviyesini arttırmasına neden olur. Melanin vücudu güneş ışınlarına karşı korur. Yok, olma durumlarında ise güneş ışınlarına karşı cilt korumasız kalır ve gözaltı morarmaya başlar. Cilt rengini veren melanin vücut tarafından aşırı üretilmesi sonucu ciltte lekelere ve koyuluklar oluşur. Düzensiz beslenme ve yetersiz su tüketimi etkenlerin neden morlukları azaltmaya yardımcı olur.

Cilde Etkisi: Gözaltı morluklarını gidererek aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Gözaltının canlı, taze ve parlak görünmesini sağlar. Rahatsız edici görüntüyü azaltarak pürüzsüz bir görünüm sunar.

Uygulanan Bölge: Göz çevresi bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Gözaltınıza uygulamadan önce cildinizi temizleyiniz. Temiz cilde daha iyi nüfus edecektir. Temiz ve kuru gözaltınıza parmak uçlarınızla dairesel masaj hareketleri ile uygulama yapınız.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

Dermo Clean Eyevision Göz Altı Morluk KremiKampanyalı Fiyatı İle Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler