Boy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlığı Boyu Uzun Gösteren Tabanlık

Boy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlığı Boyu Uzun Gösteren Tabanlık

Yazar: İDRİS Okunma Sayısı: 1180 Yayınlanma Tarihi 14 Jul 2019 Yorum: 0

Boy Uzatıcı Tabanlık


Boy uzatıcı tabanlık nedir, nasıl kullanılır, neden tercih edilir bu yazımızda bu konuya değineceğiz.  Boy uzatıcı tabanlıklar son dönemlerde en çok satılan ürünlerden biri haline geldiği gibi bir çok çeşidi de ortaya çıktı. Pek çok insanın özellikle kısa boylu erkeklerin boy takıntıları olabilmektedir. Genellikle de özel günlerde bu boy farkını kapatmak yada daha uzun görünmek için hava yastıklı boy uzatıcı tabanlıklar imdada yetişiyor diyebiliriz.

Boy Uzatıcı Tabanlık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Peki bu boy uzatan tabanlıkları alırken nelere dikkat etmeliyiz. Piyasada bulunun boy uzatıcı ayakkabı tabanlıkları 1.5 cm ile 7 cm’ye kadar boyu uzun göstermeye yarıyor. Ancak aldığınız tabanlığın ayakkabınıza da uyumlu olması gerek. 7 cm gibi yüksek boyutlardaki tabanlıklar için bot, kundura yada derin ayakkabılar tercih etmelisiniz. Tabanlıkların yükseklikleri genellikle ayarlanabilir olduğu için bu durum çok sorun teşkil etmeyecektir. 5 cm gibi yüksekliklerde her türlü ayakkabıda kolaylıkla kullanılabilir.


Boy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlığı Nerden Alınır

Boy uzatıcı ayakkabı tabanlıklarını web sitemizden tedarik edebilir, tabanlık modellerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Web sitemiz ayak bakım ürünleri konusunda oldukça zengin ve ucuz fiyat imkanı sunmaktadır. Boy uzatıcı tabanlıkların dışında ortopedik tabanlıklar, silikon tabanlıklar da sitemizde yer almaktadır.

  


ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorumlar
Yorum Yap